| 1 | TwitchJungla | Jungla | 41,8% | -8,2 | 1303 | 41,0%–45,2% | ||
| 2 | LucianMid | Mid | 42,2% | -8,1 | 1707 | 41,3%–45,0% | ||
| 3 | Lee SinSoporte | Soporte | 41,6% | -8,0 | 957 | 40,9%–45,7% | ||
| 4 | TwitchSoporte | Soporte | 42,7% | -7,5 | 1494 | 41,7%–45,7% | ||
| 5 | Lee SinTop | Top | 42,3% | -7,2 | 834 | 41,5%–46,6% | ||
| 6 | Miss FortuneSoporte | Soporte | 43,2% | -7,2 | 1689 | 42,2%–46,0% | ||
| 7 | MelSoporte | Soporte | 44,0% | -7,0 | 7119 | 43,3%–45,2% | ||
| 8 | SkarnerSoporte | Soporte | 42,2% | -6,9 | 645 | 41,5%–47,1% | ||
| 9 | GarenJungla | Jungla | 42,5% | -6,7 | 675 | 41,8%–47,3% | ||
| 10 | EzrealSoporte | Soporte | 43,5% | -6,6 | 1129 | 42,4%–46,9% | ||
| 11 | SmolderTop | Top | 43,9% | -6,4 | 1340 | 42,8%–46,9% | ||
| 12 | CamilleSoporte | Soporte | 44,9% | -6,1 | 4951 | 44,0%–46,3% | ||
| 13 | EzrealMid | Mid | 44,5% | -6,1 | 1883 | 43,4%–46,9% | ||
| 14 | TristanaTop | Top | 44,1% | -5,8 | 842 | 42,9%–48,0% | ||
| 15 | ShyvanaTop | Top | 44,0% | -5,7 | 729 | 42,9%–48,3% | ||
| 16 | EzrealTop | Top | 43,4% | -5,6 | 502 | 42,6%–48,7% | ||
| 17 | AhriSoporte | Soporte | 44,3% | -5,2 | 607 | 43,2%–48,9% | ||
| 18 | SmolderMid | Mid | 45,7% | -5,1 | 2056 | 44,4%–47,9% | ||
| 19 | NasusJungla | Jungla | 45,7% | -4,9 | 1631 | 44,4%–48,3% | ||
| 20 | CorkiTop | Top | 45,9% | -4,9 | 2034 | 44,6%–48,1% | ||
| 21 | Kai'SaMid | Mid | 45,7% | -4,8 | 1257 | 44,3%–48,6% | ||
| 22 | JhinTop | Top | 45,4% | -4,8 | 840 | 43,9%–49,0% | ||
| 23 | RyzeMid | Mid | 46,4% | -4,7 | 8469 | 45,6%–47,4% | ||
| 24 | VolibearMid | Mid | 45,8% | -4,7 | 1331 | 44,4%–48,6% | ||
| 25 | OriannaMid | Mid | 46,5% | -4,6 | 11.778 | 45,9%–47,4% | ||
| 26 | AsheMid | Mid | 45,3% | -4,6 | 691 | 43,9%–49,4% | ||
| 27 | AsheSoporte | Soporte | 46,4% | -4,6 | 4449 | 45,4%–47,8% | ||
| 28 | AsheTop | Top | 45,6% | -4,5 | 748 | 44,1%–49,4% | ||
| 29 | RengarJungla | Jungla | 46,8% | -4,4 | 12.278 | 46,1%–47,6% | ||
| 30 | GragasSoporte | Soporte | 45,7% | -4,4 | 774 | 44,2%–49,5% | ||
| 31 | CaitlynMid | Mid | 46,1% | -4,3 | 942 | 44,6%–49,4% | ||
| 32 | Miss FortuneMid | Mid | 45,7% | -4,2 | 658 | 44,2%–49,8% | ||
| 33 | RammusTop | Top | 45,5% | -4,2 | 519 | 44,0%–50,1% | ||
| 34 | VarusMid | Mid | 46,4% | -4,1 | 1131 | 44,9%–49,4% | ||
| 35 | LucianTop | Top | 45,9% | -4,0 | 591 | 44,3%–50,1% | ||
| 36 | NidaleeSoporte | Soporte | 46,5% | -3,9 | 959 | 44,9%–49,7% | ||
| 37 | CorkiMid | Mid | 46,5% | -3,9 | 861 | 44,8%–49,9% | ||
| 38 | RumbleJungla | Jungla | 46,0% | -3,9 | 569 | 44,4%–50,4% | ||
| 39 | MalphiteSoporte | Soporte | 47,3% | -3,8 | 3861 | 46,2%–48,8% | ||
| 40 | AniviaSoporte | Soporte | 47,1% | -3,8 | 1831 | 45,7%–49,3% | ||
| 41 | VayneTop | Top | 47,4% | -3,7 | 6660 | 46,6%–48,6% | ||
| 42 | SettSoporte | Soporte | 47,0% | -3,7 | 1241 | 45,4%–49,7% | ||
| 43 | MelMid | Mid | 47,5% | -3,7 | 17.042 | 46,9%–48,2% | ||
| 44 | K'SanteTop | Top | 47,5% | -3,7 | 12.062 | 46,8%–48,3% | ||
| 45 | GravesTop | Top | 46,4% | -3,5 | 511 | 44,7%–50,8% | ||
| 46 | YuumiSoporte | Soporte | 47,7% | -3,5 | 12.645 | 47,1%–48,5% | ||
| 47 | Cho'GathSoporte | Soporte | 47,3% | -3,4 | 1268 | 45,7%–50,0% | ||
| 48 | ZiggsSoporte | Soporte | 47,1% | -3,3 | 782 | 45,3%–50,5% | ||
| 49 | YoneJungla | Jungla | 46,7% | -3,3 | 510 | 44,9%–51,0% | ||
| 50 | AzirMid | Mid | 48,0% | -3,2 | 6947 | 47,1%–49,0% | ||
| 51 | TristanaMid | Mid | 47,8% | -3,2 | 2685 | 46,5%–49,6% | ||
| 52 | KindredJungla | Jungla | 48,0% | -3,2 | 9443 | 47,2%–48,9% | ||
| 53 | BardoSoporte | Soporte | 48,1% | -3,1 | 10.297 | 47,4%–49,0% | ||
| 54 | ShacoTop | Top | 47,5% | -3,0 | 825 | 45,7%–50,8% | ||
| 55 | NautilusJungla | Jungla | 47,2% | -3,0 | 553 | 45,3%–51,3% | ||
| 56 | CassiopeiaMid | Mid | 48,2% | -3,0 | 5093 | 47,2%–49,4% | ||
| 57 | LissandraSoporte | Soporte | 47,7% | -2,9 | 797 | 45,8%–51,0% | ||
| 58 | Maestro YiTop | Top | 48,2% | -2,8 | 2707 | 46,9%–49,9% | ||
| 59 | Jarvan IVSoporte | Soporte | 47,9% | -2,8 | 1075 | 46,1%–50,7% | ||
| 60 | HeimerdingerSoporte | Soporte | 47,9% | -2,8 | 1050 | 46,1%–50,8% | ||
| 61 | LockeTop | Top | 47,9% | -2,8 | 1083 | 46,1%–50,7% | ||
| 62 | YorickJungla | Jungla | 47,3% | -2,8 | 509 | 45,4%–51,5% | ||
| 63 | RyzeTop | Top | 48,2% | -2,8 | 2043 | 46,7%–50,2% | ||
| 64 | UdyrTop | Top | 48,3% | -2,7 | 1956 | 46,8%–50,3% | ||
| 65 | SyndraSoporte | Soporte | 48,0% | -2,6 | 736 | 46,0%–51,4% | ||
| 66 | AkshanMid | Mid | 48,6% | -2,6 | 6783 | 47,7%–49,7% | ||
| 67 | NeekoSoporte | Soporte | 48,7% | -2,5 | 7790 | 47,8%–49,7% | ||
| 68 | JayceJungla | Jungla | 48,7% | -2,5 | 4306 | 47,5%–50,0% | ||
| 69 | CaitlynTop | Top | 48,3% | -2,5 | 949 | 46,4%–51,2% | ||
| 70 | LockeJungla | Jungla | 48,6% | -2,5 | 3095 | 47,4%–50,2% | ||
| 71 | ViegoTop | Top | 48,0% | -2,4 | 598 | 45,9%–51,7% | ||
| 72 | RumbleTop | Top | 48,8% | -2,4 | 5548 | 47,8%–49,9% | ||
| 73 | RivenTop | Top | 48,8% | -2,4 | 7871 | 47,9%–49,8% | ||
| 74 | GangplankMid | Mid | 48,6% | -2,4 | 1716 | 47,0%–50,8% | ||
| 75 | JayceMid | Mid | 48,7% | -2,4 | 2126 | 47,2%–50,6% | ||
| 76 | SylasSoporte | Soporte | 48,9% | -2,3 | 4416 | 47,8%–50,2% | ||
| 77 | JayceTop | Top | 49,0% | -2,3 | 14.296 | 48,3%–49,7% | ||
| 78 | QiyanaMid | Mid | 48,9% | -2,3 | 8922 | 48,1%–49,9% | ||
| 79 | PantheonSoporte | Soporte | 49,0% | -2,3 | 15.786 | 48,4%–49,7% | ||
| 80 | BrandJungla | Jungla | 48,7% | -2,1 | 1106 | 46,8%–51,4% | ||
| 81 | GravesJungla | Jungla | 49,2% | -2,0 | 27.473 | 48,8%–49,7% | ||
| 82 | ZoeSoporte | Soporte | 49,1% | -2,0 | 2097 | 47,5%–51,0% | ||
| 83 | HecarimJungla | Jungla | 49,3% | -1,9 | 15.931 | 48,7%–50,0% | ||
| 84 | PantheonJungla | Jungla | 49,2% | -1,9 | 3927 | 48,1%–50,6% | ||
| 85 | YorickMid | Mid | 48,9% | -1,9 | 796 | 46,7%–52,0% | ||
| 86 | ZedJungla | Jungla | 49,3% | -1,9 | 9184 | 48,5%–50,2% | ||
| 87 | QiyanaJungla | Jungla | 49,3% | -1,9 | 19.188 | 48,8%–50,0% | ||
| 88 | Nunu y WillumpSoporte | Soporte | 48,6% | -1,9 | 518 | 46,3%–52,4% | ||
| 89 | AmbessaJungla | Jungla | 49,2% | -1,9 | 2202 | 47,7%–51,1% | ||
| 90 | VeigarSoporte | Soporte | 49,3% | -1,8 | 2890 | 48,0%–50,9% | ||
| 91 | Twisted FateTop | Top | 49,2% | -1,7 | 1142 | 47,3%–51,8% | ||
| 92 | KarmaSoporte | Soporte | 49,5% | -1,7 | 14.490 | 48,8%–50,2% | ||
| 93 | KaynTop | Top | 49,4% | -1,7 | 2173 | 47,8%–51,2% | ||
| 94 | VarusTop | Top | 49,5% | -1,7 | 4381 | 48,3%–50,8% | ||
| 95 | Kai'SaTop | Top | 49,2% | -1,7 | 907 | 47,1%–52,0% | ||
| 96 | LuluSoporte | Soporte | 49,5% | -1,7 | 26.146 | 49,0%–50,1% | ||
| 97 | TwitchMid | Mid | 49,1% | -1,7 | 666 | 46,8%–52,4% | ||
| 98 | MalzaharSoporte | Soporte | 49,1% | -1,7 | 676 | 46,8%–52,4% | ||
| 99 | Kha'ZixJungla | Jungla | 49,6% | -1,6 | 24.004 | 49,1%–50,2% | ||
| 100 | ZyraMid | Mid | 49,4% | -1,5 | 838 | 47,2%–52,3% | ||
| 101 | OlafJungla | Jungla | 49,6% | -1,5 | 1686 | 47,9%–51,7% | ||
| 102 | JhinMid | Mid | 49,4% | -1,5 | 888 | 47,3%–52,3% | ||
| 103 | SwainSoporte | Soporte | 49,8% | -1,4 | 18.069 | 49,2%–50,4% | ||
| 104 | ShacoSoporte | Soporte | 49,8% | -1,4 | 5081 | 48,7%–51,0% | ||
| 105 | NaafiriJungla | Jungla | 49,9% | -1,3 | 11.822 | 49,2%–50,7% | ||
| 106 | YasuoTop | Top | 49,9% | -1,3 | 16.665 | 49,3%–50,6% | ||
| 107 | GalioSoporte | Soporte | 49,9% | -1,3 | 3871 | 48,6%–51,2% | ||
| 108 | KalistaTop | Top | 49,7% | -1,3 | 1391 | 47,9%–52,0% | ||
| 109 | AkshanTop | Top | 49,5% | -1,3 | 598 | 47,0%–52,8% | ||
| 110 | LuxSoporte | Soporte | 49,9% | -1,3 | 40.805 | 49,5%–50,4% | ||
| 111 | AmbessaTop | Top | 49,9% | -1,3 | 10.184 | 49,2%–50,8% | ||
| 112 | ZedMid | Mid | 50,0% | -1,3 | 31.141 | 49,5%–50,5% | ||
| 113 | GnarTop | Top | 50,0% | -1,2 | 12.154 | 49,3%–50,8% | ||
| 114 | SettJungla | Jungla | 49,6% | -1,2 | 554 | 47,1%–53,1% | ||
| 115 | TeemoSoporte | Soporte | 50,0% | -1,2 | 4093 | 48,8%–51,3% | ||
| 116 | AuroraTop | Top | 49,9% | -1,2 | 1904 | 48,3%–51,9% | ||
| 117 | TaliyahMid | Mid | 50,0% | -1,2 | 4324 | 48,9%–51,3% | ||
| 118 | KarthusJungla | Jungla | 50,0% | -1,2 | 5881 | 49,0%–51,1% | ||
| 119 | KarmaTop | Top | 49,8% | -1,2 | 795 | 47,5%–52,7% | ||
| 120 | Lee SinJungla | Jungla | 50,1% | -1,1 | 47.011 | 49,8%–50,5% | ||
| 121 | RivenMid | Mid | 50,0% | -1,1 | 1289 | 48,0%–52,3% | ||
| 122 | IreliaMid | Mid | 50,2% | -1,1 | 12.644 | 49,4%–50,9% | ||
| 123 | Kog'MawTop | Top | 49,9% | -1,1 | 831 | 47,6%–52,8% | ||
| 124 | DianaTop | Top | 49,9% | -1,1 | 807 | 47,6%–52,8% | ||
| 125 | IvernSoporte | Soporte | 49,8% | -1,0 | 502 | 47,1%–53,3% | ||
| 126 | GalioMid | Mid | 50,2% | -1,0 | 14.888 | 49,6%–50,9% | ||
| 127 | NeekoMid | Mid | 50,1% | -1,0 | 1732 | 48,4%–52,1% | ||
| 128 | KarmaMid | Mid | 49,9% | -1,0 | 649 | 47,4%–53,1% | ||
| 129 | Tahm KenchSoporte | Soporte | 50,2% | -1,0 | 12.888 | 49,5%–51,0% | ||
| 130 | NaafiriMid | Mid | 50,2% | -1,0 | 5005 | 49,1%–51,4% | ||
| 131 | ViJungla | Jungla | 50,3% | -1,0 | 17.721 | 49,7%–50,9% | ||
| 132 | BriarTop | Top | 50,2% | -1,0 | 1435 | 48,3%–52,3% | ||
| 133 | AatroxJungla | Jungla | 50,3% | -0,9 | 2597 | 48,8%–51,9% | ||
| 134 | DariusTop | Top | 50,3% | -0,9 | 31.999 | 49,9%–50,8% | ||
| 135 | Cho'GathTop | Top | 50,4% | -0,9 | 14.962 | 49,7%–51,0% | ||
| 136 | DianaJungla | Jungla | 50,4% | -0,8 | 14.979 | 49,8%–51,1% | ||
| 137 | QuinnJungla | Jungla | 50,4% | -0,8 | 5436 | 49,3%–51,5% | ||
| 138 | AkaliMid | Mid | 50,5% | -0,8 | 28.547 | 50,0%–50,9% | ||
| 139 | Xin ZhaoJungla | Jungla | 50,5% | -0,8 | 10.509 | 49,7%–51,3% | ||
| 140 | BrandSoporte | Soporte | 50,5% | -0,8 | 14.585 | 49,8%–51,2% | ||
| 141 | FizzTop | Top | 50,3% | -0,8 | 724 | 47,8%–53,2% | ||
| 142 | ShenSoporte | Soporte | 50,5% | -0,8 | 4071 | 49,2%–51,8% | ||
| 143 | BrandMid | Mid | 50,5% | -0,8 | 4679 | 49,3%–51,7% | ||
| 144 | NocturneJungla | Jungla | 50,5% | -0,7 | 23.805 | 50,0%–51,0% | ||
| 145 | ZileanSoporte | Soporte | 50,5% | -0,7 | 8129 | 49,6%–51,4% | ||
| 146 | XerathSoporte | Soporte | 50,5% | -0,7 | 10.934 | 49,8%–51,3% | ||
| 147 | PykeSoporte | Soporte | 50,5% | -0,7 | 24.151 | 50,0%–51,1% | ||
| 148 | YasuoMid | Mid | 50,5% | -0,7 | 45.779 | 50,2%–50,9% | ||
| 149 | Jarvan IVJungla | Jungla | 50,6% | -0,7 | 18.108 | 50,0%–51,2% | ||
| 150 | SejuaniTop | Top | 50,4% | -0,7 | 952 | 48,1%–53,0% | ||
| 151 | IreliaTop | Top | 50,6% | -0,7 | 17.186 | 49,9%–51,2% | ||
| 152 | GalioTop | Top | 50,4% | -0,7 | 1112 | 48,3%–52,8% | ||
| 153 | BrandTop | Top | 50,5% | -0,7 | 1519 | 48,6%–52,6% | ||
| 154 | RumbleMid | Mid | 50,4% | -0,6 | 536 | 47,6%–53,6% | ||
| 155 | FiddlesticksSoporte | Soporte | 50,6% | -0,6 | 1936 | 48,9%–52,4% | ||
| 156 | SennaSoporte | Soporte | 50,7% | -0,6 | 17.820 | 50,1%–51,3% | ||
| 157 | LockeMid | Mid | 50,7% | -0,6 | 25.457 | 50,2%–51,2% | ||
| 158 | YorickTop | Top | 50,7% | -0,6 | 17.340 | 50,1%–51,3% | ||
| 159 | GragasTop | Top | 50,7% | -0,5 | 7945 | 49,8%–51,6% | ||
| 160 | SkarnerJungla | Jungla | 50,7% | -0,5 | 3613 | 49,4%–52,1% | ||
| 161 | TrundleTop | Top | 50,8% | -0,5 | 9568 | 49,9%–51,6% | ||
| 162 | GwenTop | Top | 50,8% | -0,5 | 10.776 | 50,0%–51,6% | ||
| 163 | JaxJungla | Jungla | 50,8% | -0,5 | 7847 | 49,9%–51,7% | ||
| 164 | TalonMid | Mid | 50,8% | -0,5 | 6482 | 49,8%–51,8% | ||
| 165 | Nunu y WillumpJungla | Jungla | 50,8% | -0,5 | 8742 | 49,9%–51,7% | ||
| 166 | TryndamereTop | Top | 50,8% | -0,5 | 16.082 | 50,2%–51,5% | ||
| 167 | AatroxTop | Top | 50,9% | -0,4 | 21.390 | 50,3%–51,4% | ||
| 168 | NidaleeJungla | Jungla | 50,9% | -0,4 | 9183 | 50,0%–51,7% | ||
| 169 | ViegoMid | Mid | 50,8% | -0,4 | 774 | 48,2%–53,5% | ||
| 170 | DariusJungla | Jungla | 50,9% | -0,4 | 3295 | 49,5%–52,3% | ||
| 171 | SylasMid | Mid | 50,9% | -0,4 | 29.987 | 50,4%–51,4% | ||
| 172 | ViegoJungla | Jungla | 50,9% | -0,4 | 38.719 | 50,5%–51,3% | ||
| 173 | QuinnMid | Mid | 50,8% | -0,3 | 1060 | 48,6%–53,2% | ||
| 174 | ZoeMid | Mid | 50,9% | -0,3 | 10.680 | 50,1%–51,7% | ||
| 175 | VolibearTop | Top | 50,9% | -0,3 | 21.719 | 50,4%–51,5% | ||
| 176 | EliseSoporte | Soporte | 50,9% | -0,3 | 1733 | 49,1%–52,8% | ||
| 177 | AkaliTop | Top | 50,9% | -0,3 | 11.297 | 50,2%–51,7% | ||
| 178 | LeBlancSoporte | Soporte | 50,9% | -0,3 | 2699 | 49,4%–52,5% | ||
| 179 | RenektonTop | Top | 51,0% | -0,3 | 19.961 | 50,4%–51,5% | ||
| 180 | Vel'KozSoporte | Soporte | 51,0% | -0,3 | 10.480 | 50,2%–51,8% | ||
| 181 | ZyraSoporte | Soporte | 51,0% | -0,3 | 13.076 | 50,3%–51,7% | ||
| 182 | YoneMid | Mid | 51,0% | -0,3 | 40.912 | 50,6%–51,4% | ||
| 183 | MalzaharTop | Top | 51,0% | -0,3 | 3135 | 49,6%–52,4% | ||
| 184 | YoneTop | Top | 51,0% | -0,3 | 39.571 | 50,6%–51,4% | ||
| 185 | RengarTop | Top | 51,0% | -0,3 | 944 | 48,6%–53,4% | ||
| 186 | Maestro YiJungla | Jungla | 51,0% | -0,2 | 39.056 | 50,6%–51,5% | ||
| 187 | KassadinMid | Mid | 51,1% | -0,2 | 8979 | 50,2%–51,9% | ||
| 188 | VolibearJungla | Jungla | 51,1% | -0,2 | 7990 | 50,2%–52,0% | ||
| 189 | Xin ZhaoTop | Top | 51,0% | -0,2 | 909 | 48,6%–53,6% | ||
| 190 | SionTop | Top | 51,1% | -0,2 | 10.663 | 50,3%–51,9% | ||
| 191 | EkkoTop | Top | 51,1% | -0,2 | 995 | 48,7%–53,5% | ||
| 192 | QuinnTop | Top | 51,1% | -0,2 | 3805 | 49,8%–52,4% | ||
| 193 | KayleTop | Top | 51,1% | -0,1 | 10.482 | 50,4%–51,9% | ||
| 194 | SeraphineMid | Mid | 51,1% | -0,1 | 839 | 48,6%–53,7% | ||
| 195 | Dr. MundoJungla | Jungla | 51,2% | -0,1 | 2533 | 49,6%–52,7% | ||
| 196 | GangplankTop | Top | 51,2% | -0,1 | 18.258 | 50,6%–51,8% | ||
| 197 | KatarinaMid | Mid | 51,2% | -0,1 | 26.412 | 50,7%–51,7% | ||
| 198 | MorganaSoporte | Soporte | 51,2% | -0,1 | 28.755 | 50,7%–51,7% | ||
| 199 | SeraphineSoporte | Soporte | 51,2% | -0,1 | 32.847 | 50,8%–51,7% | ||
| 200 | ZiggsMid | Mid | 51,2% | -0,1 | 3611 | 49,9%–52,5% | ||
| 201 | KaynJungla | Jungla | 51,2% | 0,0 | 40.987 | 50,8%–51,6% | ||
| 202 | PantheonTop | Top | 51,2% | 0,0 | 12.189 | 50,5%–52,0% | ||
| 203 | NautilusSoporte | Soporte | 51,3% | 0,0 | 37.208 | 50,8%–51,7% | ||
| 204 | PoppyTop | Top | 51,3% | 0,0 | 3165 | 49,9%–52,7% | ||
| 205 | Cho'GathMid | Mid | 51,3% | 0,0 | 2529 | 49,7%–52,9% | ||
| 206 | TalonJungla | Jungla | 51,3% | 0,0 | 18.393 | 50,7%–51,9% | ||
| 207 | KatarinaTop | Top | 51,3% | +0,1 | 561 | 48,3%–54,3% | ||
| 208 | Aurelion SolMid | Mid | 51,4% | +0,1 | 8164 | 50,5%–52,3% | ||
| 209 | CamilleTop | Top | 51,4% | +0,1 | 11.376 | 50,6%–52,1% | ||
| 210 | CassiopeiaTop | Top | 51,4% | +0,1 | 1637 | 49,4%–53,3% | ||
| 211 | ViktorTop | Top | 51,4% | +0,1 | 1218 | 49,2%–53,6% | ||
| 212 | EliseJungla | Jungla | 51,4% | +0,1 | 10.494 | 50,6%–52,2% | ||
| 213 | HweiSoporte | Soporte | 51,4% | +0,2 | 2384 | 49,8%–53,0% | ||
| 214 | OlafTop | Top | 51,4% | +0,2 | 10.705 | 50,6%–52,2% | ||
| 215 | UdyrJungla | Jungla | 51,4% | +0,2 | 7478 | 50,5%–52,4% | ||
| 216 | UrgotTop | Top | 51,4% | +0,2 | 11.726 | 50,7%–52,2% | ||
| 217 | Twisted FateSoporte | Soporte | 51,5% | +0,2 | 763 | 48,8%–54,1% | ||
| 218 | SylasJungla | Jungla | 51,5% | +0,2 | 29.851 | 51,0%–51,9% | ||
| 219 | AnnieSoporte | Soporte | 51,5% | +0,2 | 1138 | 49,2%–53,7% | ||
| 220 | Vel'KozMid | Mid | 51,5% | +0,2 | 3685 | 50,1%–52,8% | ||
| 221 | FioraTop | Top | 51,5% | +0,2 | 15.912 | 50,8%–52,1% | ||
| 222 | AuroraMid | Mid | 51,5% | +0,2 | 9891 | 50,7%–52,3% | ||
| 223 | ShacoJungla | Jungla | 51,6% | +0,3 | 23.233 | 51,0%–52,1% | ||
| 224 | KledTop | Top | 51,6% | +0,4 | 6206 | 50,6%–52,6% | ||
| 225 | MorganaMid | Mid | 51,6% | +0,4 | 2879 | 50,1%–53,1% | ||
| 226 | VladimirTop | Top | 51,7% | +0,4 | 4825 | 50,5%–52,8% | ||
| 227 | VeigarTop | Top | 51,7% | +0,4 | 1131 | 49,4%–53,9% | ||
| 228 | KassadinTop | Top | 51,8% | +0,4 | 546 | 48,7%–54,7% | ||
| 229 | Maestro YiMid | Mid | 51,9% | +0,4 | 565 | 48,7%–54,7% | ||
| 230 | JannaSoporte | Soporte | 51,7% | +0,4 | 15.592 | 51,1%–52,4% | ||
| 231 | MaokaiTop | Top | 51,8% | +0,5 | 1717 | 49,8%–53,6% | ||
| 232 | JaxTop | Top | 51,8% | +0,5 | 24.669 | 51,2%–52,3% | ||
| 233 | SkarnerTop | Top | 51,9% | +0,5 | 543 | 48,7%–54,8% | ||
| 234 | Tahm KenchTop | Top | 51,8% | +0,5 | 10.606 | 51,0%–52,5% | ||
| 235 | MordekaiserJungla | Jungla | 51,8% | +0,5 | 2241 | 50,1%–53,4% | ||
| 236 | MaokaiSoporte | Soporte | 51,8% | +0,5 | 7748 | 50,9%–52,7% | ||
| 237 | AnnieMid | Mid | 51,9% | +0,6 | 7493 | 50,9%–52,8% | ||
| 238 | AhriMid | Mid | 51,9% | +0,6 | 39.492 | 51,5%–52,3% | ||
| 239 | SyndraMid | Mid | 51,9% | +0,6 | 25.311 | 51,4%–52,4% | ||
| 240 | KayleMid | Mid | 52,0% | +0,6 | 1717 | 50,0%–53,8% | ||
| 241 | MorganaJungla | Jungla | 52,0% | +0,7 | 1543 | 50,0%–53,9% | ||
| 242 | EkkoJungla | Jungla | 52,0% | +0,7 | 16.957 | 51,3%–52,6% | ||
| 243 | Aurelion SolTop | Top | 52,2% | +0,7 | 765 | 49,3%–54,6% | ||
| 244 | Twisted FateMid | Mid | 52,0% | +0,7 | 16.546 | 51,3%–52,6% | ||
| 245 | MalphiteJungla | Jungla | 52,0% | +0,7 | 5015 | 50,8%–53,1% | ||
| 246 | Bel'VethJungla | Jungla | 52,0% | +0,7 | 9733 | 51,2%–52,8% | ||
| 247 | LissandraTop | Top | 52,1% | +0,7 | 1570 | 50,1%–54,0% | ||
| 248 | VeigarMid | Mid | 52,1% | +0,8 | 24.718 | 51,5%–52,6% | ||
| 249 | SonaSoporte | Soporte | 52,1% | +0,8 | 8645 | 51,2%–52,9% | ||
| 250 | VladimirMid | Mid | 52,1% | +0,8 | 15.842 | 51,4%–52,7% | ||
| 251 | ZaahenTop | Top | 52,1% | +0,8 | 9639 | 51,2%–52,9% | ||
| 252 | WukongTop | Top | 52,1% | +0,8 | 3485 | 50,7%–53,4% | ||
| 253 | GarenTop | Top | 52,1% | +0,8 | 31.702 | 51,6%–52,6% | ||
| 254 | Dr. MundoTop | Top | 52,1% | +0,8 | 14.887 | 51,4%–52,8% | ||
| 255 | TryndamereJungla | Jungla | 52,2% | +0,8 | 2931 | 50,6%–53,6% | ||
| 256 | KennenTop | Top | 52,1% | +0,9 | 7569 | 51,2%–53,0% | ||
| 257 | PoppySoporte | Soporte | 52,1% | +0,9 | 7469 | 51,2%–53,1% | ||
| 258 | LissandraMid | Mid | 52,2% | +0,9 | 18.324 | 51,6%–52,8% | ||
| 259 | ShenJungla | Jungla | 52,3% | +0,9 | 1490 | 50,2%–54,2% | ||
| 260 | SettTop | Top | 52,2% | +0,9 | 32.460 | 51,7%–52,6% | ||
| 261 | AniviaMid | Mid | 52,2% | +0,9 | 7652 | 51,2%–53,1% | ||
| 262 | MorganaTop | Top | 52,5% | +0,9 | 625 | 49,3%–55,0% | ||
| 263 | ZedTop | Top | 52,3% | +0,9 | 2060 | 50,5%–53,9% | ||
| 264 | HeimerdingerTop | Top | 52,2% | +0,9 | 8873 | 51,3%–53,1% | ||
| 265 | BriarMid | Mid | 52,3% | +0,9 | 1456 | 50,2%–54,2% | ||
| 266 | IvernJungla | Jungla | 52,3% | +1,0 | 3372 | 50,9%–53,6% | ||
| 267 | LeBlancMid | Mid | 52,2% | +1,0 | 21.579 | 51,7%–52,8% | ||
| 268 | ZaahenJungla | Jungla | 52,3% | +1,0 | 1660 | 50,3%–54,1% | ||
| 269 | TrundleJungla | Jungla | 52,3% | +1,0 | 5178 | 51,1%–53,4% | ||
| 270 | MordekaiserTop | Top | 52,2% | +1,0 | 32.987 | 51,8%–52,7% | ||
| 271 | IllaoiTop | Top | 52,3% | +1,0 | 16.092 | 51,6%–52,9% | ||
| 272 | MilioSoporte | Soporte | 52,3% | +1,0 | 15.084 | 51,6%–52,9% | ||
| 273 | SwainTop | Top | 52,4% | +1,0 | 2567 | 50,7%–53,8% | ||
| 274 | KennenMid | Mid | 52,4% | +1,0 | 1698 | 50,4%–54,2% | ||
| 275 | SionSoporte | Soporte | 52,5% | +1,1 | 1206 | 50,1%–54,5% | ||
| 276 | FiddlesticksJungla | Jungla | 52,4% | +1,1 | 9267 | 51,5%–53,2% | ||
| 277 | DianaMid | Mid | 52,4% | +1,1 | 16.841 | 51,7%–53,0% | ||
| 278 | SingedSoporte | Soporte | 52,8% | +1,1 | 500 | 49,3%–55,5% | ||
| 279 | SejuaniJungla | Jungla | 52,4% | +1,1 | 10.196 | 51,6%–53,2% | ||
| 280 | Renata GlascSoporte | Soporte | 52,5% | +1,1 | 4707 | 51,2%–53,6% | ||
| 281 | NasusMid | Mid | 52,5% | +1,2 | 5067 | 51,3%–53,5% | ||
| 282 | PoppyJungla | Jungla | 52,5% | +1,2 | 1770 | 50,6%–54,3% | ||
| 283 | SylasTop | Top | 52,5% | +1,2 | 4236 | 51,2%–53,7% | ||
| 284 | MalzaharMid | Mid | 52,4% | +1,2 | 29.532 | 52,0%–52,9% | ||
| 285 | ZacSoporte | Soporte | 52,7% | +1,2 | 1033 | 50,1%–54,8% | ||
| 286 | ViktorMid | Mid | 52,5% | +1,2 | 31.341 | 52,0%–52,9% | ||
| 287 | Rek'SaiJungla | Jungla | 52,5% | +1,2 | 3705 | 51,1%–53,8% | ||
| 288 | XerathMid | Mid | 52,5% | +1,2 | 17.063 | 51,9%–53,1% | ||
| 289 | EvelynnJungla | Jungla | 52,6% | +1,3 | 10.458 | 51,7%–53,3% | ||
| 290 | NasusTop | Top | 52,6% | +1,3 | 24.427 | 52,0%–53,1% | ||
| 291 | OrnnTop | Top | 52,6% | +1,3 | 12.181 | 51,8%–53,3% | ||
| 292 | BriarJungla | Jungla | 52,6% | +1,3 | 24.155 | 52,0%–53,1% | ||
| 293 | WarwickTop | Top | 52,6% | +1,3 | 5815 | 51,5%–53,7% | ||
| 294 | TeemoTop | Top | 52,6% | +1,3 | 31.562 | 52,1%–53,1% | ||
| 295 | SorakaSoporte | Soporte | 52,6% | +1,3 | 17.899 | 52,0%–53,2% | ||
| 296 | TeemoMid | Mid | 52,8% | +1,4 | 1610 | 50,7%–54,6% | ||
| 297 | NamiSoporte | Soporte | 52,6% | +1,4 | 22.096 | 52,1%–53,2% | ||
| 298 | AlistarSoporte | Soporte | 52,7% | +1,4 | 15.411 | 52,0%–53,3% | ||
| 299 | NaafiriTop | Top | 52,9% | +1,4 | 1256 | 50,5%–54,8% | ||
| 300 | HeimerdingerMid | Mid | 52,8% | +1,4 | 2759 | 51,2%–54,2% | ||
| 301 | RakanSoporte | Soporte | 52,7% | +1,4 | 133.119 | 52,4%–52,9% | ||
| 302 | FizzMid | Mid | 52,7% | +1,4 | 26.714 | 52,2%–53,2% | ||
| 303 | GragasJungla | Jungla | 52,8% | +1,4 | 2698 | 51,1%–54,2% | ||
| 304 | HweiMid | Mid | 52,7% | +1,4 | 13.484 | 52,0%–53,4% | ||
| 305 | SionMid | Mid | 52,9% | +1,5 | 1859 | 50,9%–54,5% | ||
| 306 | AmumuJungla | Jungla | 52,8% | +1,5 | 14.882 | 52,1%–53,4% | ||
| 307 | LeBlancTop | Top | 53,3% | +1,5 | 529 | 49,7%–55,8% | ||
| 308 | ZacJungla | Jungla | 52,8% | +1,6 | 10.420 | 52,0%–53,6% | ||
| 309 | TaliyahJungla | Jungla | 53,0% | +1,6 | 2093 | 51,1%–54,6% | ||
| 310 | FizzJungla | Jungla | 53,0% | +1,6 | 2918 | 51,4%–54,3% | ||
| 311 | TeemoJungla | Jungla | 53,0% | +1,6 | 4910 | 51,7%–54,0% | ||
| 312 | RenektonMid | Mid | 53,2% | +1,7 | 1222 | 50,7%–55,1% | ||
| 313 | WarwickJungla | Jungla | 52,9% | +1,7 | 26.376 | 52,4%–53,4% | ||
| 314 | LuxMid | Mid | 52,9% | +1,7 | 21.165 | 52,4%–53,5% | ||
| 315 | ShenTop | Top | 53,0% | +1,7 | 12.977 | 52,2%–53,7% | ||
| 316 | Xin ZhaoMid | Mid | 53,5% | +1,7 | 579 | 50,0%–55,9% | ||
| 317 | Kog'MawMid | Mid | 53,1% | +1,7 | 2133 | 51,3%–54,7% | ||
| 318 | GragasMid | Mid | 53,2% | +1,7 | 1936 | 51,2%–54,7% | ||
| 319 | QiyanaTop | Top | 53,6% | +1,7 | 586 | 50,1%–55,9% | ||
| 320 | MalphiteMid | Mid | 53,1% | +1,7 | 4258 | 51,8%–54,2% | ||
| 321 | TaricSoporte | Soporte | 53,1% | +1,7 | 4414 | 51,8%–54,2% | ||
| 322 | MaokaiJungla | Jungla | 53,2% | +1,8 | 2230 | 51,4%–54,7% | ||
| 323 | KarthusMid | Mid | 53,6% | +1,8 | 702 | 50,3%–55,8% | ||
| 324 | ShyvanaJungla | Jungla | 53,1% | +1,8 | 22.330 | 52,5%–53,6% | ||
| 325 | PantheonMid | Mid | 53,2% | +1,9 | 4617 | 51,9%–54,3% | ||
| 326 | MordekaiserMid | Mid | 53,5% | +1,9 | 1002 | 50,8%–55,5% | ||
| 327 | GwenMid | Mid | 53,3% | +1,9 | 2353 | 51,5%–54,8% | ||
| 328 | GwenJungla | Jungla | 53,3% | +1,9 | 3513 | 51,8%–54,5% | ||
| 329 | AmumuSoporte | Soporte | 53,3% | +1,9 | 2540 | 51,6%–54,7% | ||
| 330 | VexMid | Mid | 53,2% | +1,9 | 18.407 | 52,6%–53,8% | ||
| 331 | EkkoMid | Mid | 53,2% | +1,9 | 18.807 | 52,6%–53,8% | ||
| 332 | FiddlesticksTop | Top | 53,6% | +2,0 | 1207 | 51,1%–55,5% | ||
| 333 | RellSoporte | Soporte | 53,3% | +2,0 | 11.682 | 52,5%–54,0% | ||
| 334 | ZacTop | Top | 53,6% | +2,1 | 1643 | 51,4%–55,2% | ||
| 335 | Nunu y WillumpMid | Mid | 53,7% | +2,1 | 1205 | 51,2%–55,5% | ||
| 336 | SionJungla | Jungla | 53,7% | +2,1 | 1160 | 51,1%–55,6% | ||
| 337 | MalphiteTop | Top | 53,4% | +2,1 | 30.779 | 52,9%–53,8% | ||
| 338 | AniviaTop | Top | 53,6% | +2,1 | 2273 | 51,7%–55,0% | ||
| 339 | Cho'GathJungla | Jungla | 53,5% | +2,2 | 28.216 | 53,0%–54,0% | ||
| 340 | BraumSoporte | Soporte | 53,5% | +2,2 | 15.263 | 52,8%–54,1% | ||
| 341 | ThreshSoporte | Soporte | 53,6% | +2,3 | 51.783 | 53,2%–53,9% | ||
| 342 | GarenMid | Mid | 53,8% | +2,3 | 2171 | 51,9%–55,3% | ||
| 343 | LeonaSoporte | Soporte | 53,6% | +2,4 | 33.522 | 53,2%–54,1% | ||
| 344 | WukongJungla | Jungla | 53,7% | +2,4 | 28.763 | 53,2%–54,1% | ||
| 345 | SwainMid | Mid | 53,9% | +2,5 | 3309 | 52,3%–55,1% | ||
| 346 | LilliaJungla | Jungla | 53,8% | +2,5 | 20.534 | 53,2%–54,4% | ||
| 347 | AmbessaMid | Mid | 54,5% | +2,6 | 771 | 51,2%–56,4% | ||
| 348 | BlitzcrankSoporte | Soporte | 53,8% | +2,6 | 33.419 | 53,4%–54,3% | ||
| 349 | TryndamereMid | Mid | 54,2% | +2,6 | 1599 | 51,9%–55,8% | ||
| 350 | ZyraJungla | Jungla | 54,0% | +2,6 | 3734 | 52,5%–55,2% | ||
| 351 | AhriTop | Top | 54,4% | +2,6 | 974 | 51,5%–56,3% | ||
| 352 | SingedTop | Top | 54,0% | +2,7 | 9108 | 53,1%–54,8% | ||
| 353 | ZileanMid | Mid | 54,8% | +2,8 | 774 | 51,4%–56,7% | ||
| 354 | ZileanTop | Top | 55,4% | +3,2 | 644 | 51,6%–57,3% | ||
| 355 | SettMid | Mid | 55,2% | +3,3 | 1023 | 52,2%–56,9% | ||
| 356 | RammusJungla | Jungla | 55,1% | +3,8 | 12.402 | 54,3%–55,8% | ||
| 357 | SingedMid | Mid | 60,0% | +6,8 | 703 | 55,4%–60,8% |
